Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hakkımızda

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde; Endüstriyel inşaat malzemesi ihtiyaçları her geçen gün daha etkin bir hal almaktadır. 1985 yılında Bursa’da kurulan “Bay İskele Kalıp Sistemleri” Türkiye’nin her köşesine hizmet vermektedir. Firmamız iskele, kalıp ve inşaat makinaları sektöründe ülke gelişimine önemli katkılarda bulunmuş kalite, hız ve ekonomik çözümleri ile sektörün bir ışığı olmuştur. Zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.
Bay İskele “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, üretim – kiralama – satış – projelendirme – lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her zaman çözüm ortağı olmayı kendine ilke edinmiştir. En büyük kazancının müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız uzman kadrosu ve deneyimli teknik ekibiyle siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmuştur.
Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Bay İskele, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.
Bay İskele Kalıp Sistemleri ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.